середа, 5 березня 2014 р.

Той-хто-втратив-зв'язок-з-реальністю

Кілька днів тому міністр внутрішніх справ Аваков оприлюднив, що за масовим вбивством українців 20 лютого стоїть "третя сила" - чим заслужив критику "навіщо оприлюднювати таємницю слідства"?  Проте виявляється - таки зробив мудро, що оприлюднив.
Бо сьогодні (коли "русская вєсна" - всі у курсі?) - вгадайте хто? - оприлюднив розмову між міністром закордонних справ Естонії і Аштон - за лінком (слухати  від  8-23).
http://www.youtube.com/watch?v=ZEgJ0oo3OA8
Де згаданий міністр ЗС каже також про те, що людей з обидвох боків вбивали невідомі снайпери.

І тут вся незовсім зрозуміла картина ранку 20/2 відразу "стає на місце". Була стрілянина, 70+ вбитих БЕЗЗБРОЙНИХ майданівців - але Беркут чомусь посипався і втік. Чому? - бо, виявляється, ті самі снайпери, що тупо вбивали майданівців, - таки стріляли по співробітниках органів також.
Залишається питання – хто ж це був? Відповідь на це питання знав ще Сенека: is fecit cui prodest
Елементарнй аналіз: Янукович готовий підписати угоду, яка його позбавляє влади. Натомість, за тих пару місяців йому дають можливість виве(с/з)ти все майно та активи у тиху гавань. СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ В ЗАГАЛЬНОМУ ВГАМОВУЄТЬСЯ!!! Ні про які ТС мова вже не йде, Януковича ще можна дотиснути і пошвидше призначити вибори, і в будь-якому випадку, він втратить владу - натомість, країна повертається в нормальне русло.
Кому ж НЕВИГІДНЕ підписання угоди і провокація вже повномасштабної бійні в Києві та громадянської війни в Україні?
Защітнічкам нашим - кому ж ще?
Пам'ятайте про це.
У СМЕРТІ 70+ як героїв Небесної Сотні, так і українських правохоронців винуваті...винуваті люди з нездоровою психікою, і особисто Той-хто-втратив-зв'язок-з-реальністю, та їх криваві найманці.
Вічна слава героям, які впали за незлежність України.

Читайте також 

Немає коментарів:

Дописати коментар