неділя, 2 лютого 2014 р.

Ужгород: «Банду – геть!»

Ужгород: «Банду – геть!»Сьогоднішнє віче в Ужгороді на площі Народній ще тільки розпочалося, як сайти, що належать Партії регіонів і екс-мерові Ужгорода Сергієві Ратушняку в один голос затрубіли, що захід провалився, бо на нього, начебто, прийшли всього 150 чоловік. Пізніше, коли стало очевидним, що підтвердити незламність своїх намірів щодо докорінної зміни якості державного устрою прийшли близько 1500 ужгородців і представників інших районів, і що приховати чи викривити таку дійсність не вдасться

Недільне віче підтвердило: закарпатці разом з усією Україною мають чіткий намір довести до логічного завершення процес перезавантаження всієї системи влади в Україні. Пролита владою кров, забрані життя, розгорнутий терор успільному виконанні "правоохоронців" і злочинців у кінцевому підсумку призвели до протилежного результату – якщо ще кілька тижнів тому народ був готовий до компромісів, то тепер єдина мета – повна ліквідація злочинного владного режиму. На цьому зійшлися як усі виступаючі, так і ті, хто прийшов їх послухати. І йдеться як про загальноукраїнський рівень, так і про контекст Закарпаття. Розблокування споруди ОДА міліціонерами і продемонстрована слабкість «регіональної» влади області вже не задовольняють нікого. А неспроможність депутатів, що увійшли до складу Народної Ради, долучитися до її роботи, не пригальмовують процес, а викликають роздратування і формують недовіру не лише до призначеної Януковичем виконавчої гілки влади в особі ОДА і Олександра Ледиди, але й представницького органу, яким є облрада, яка в очах народу досіне мала чіткого негативного іміджу.
Розслаблятися  - зарано, - говорили майже усі виступаючі. Бо йдеться якщо не про початок, то, все-таки, і не про завершення боротьби. Багато чого визначається зараз у Києві. Але підтримка з регіонів – важлива. Тому закарпатців, які ще не долучилися до активного спротиву режимові, вкотре закликали не бути байдужими і виявляти свою незгоду з усім тим, що зробила з країною влада Партії регіонів, в будь-який доступний спосіб.
Поки закарпатці мітингували на Народній, на одній з вудиць неподалік "чергував" автозак.
Ця влада вже не здатна змінитися. Єдиний спосіб вибороти краще майбутнє - її ліквідувати.
БАНДУ – ГЕТЬ!
02 лютого 2014р.


Немає коментарів:

Дописати коментар