пʼятниця, 21 лютого 2014 р.

Євромайдан Харків звернувся до силовиків про неприпустимість сепаратизму

До колишніх та дійсних офіцерів
Служби безпеки України,
Міністерства внутрішніх справ України,
Генеральної прокуратури України,
Міністерства оборони України,
Громадян України


Звернення

Шановні пані та панове! З огляду на події останніх днів, зокрема скликання у Харкові 22 лютого 2014 року з'їзду  депутатів усіх рівнів Південного сходу, Севастополя та АР Крим, Координаційна рада Харківського Євромайдану висловлює занепокоєність підвищенням градусу сепаратистської риторики окремих політичних діячів, зокрема,- організаторів вищезазначеного з’їзду.

Територіальна цілісність України,- не предмет для дискусій та політичного шантажу.  Територіальна цілісність України,- запорука існування нашої держави. Захист територіальної цілісності України,- конституційний обов’язок кожного громадянина України.

Координаційна рада Харківського Євромайдану звертається до колишніх та дійсних офіцерів
Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України, Міністерства оборони України, всіх громадян України, незалежно від їхніх політичних уподобань, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки та свій громадянський обов’язок та зробити все можливе задля збереження територіальної цілісності України і не допустити розколу держави за територіальним, або партійним принципом!


Координаційна рада
Харківського Євромайдану21 лютого 2014 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар