неділя, 2 лютого 2014 р.

Євромайдан підтримали у Москві

Сьогодні в Москві пройшло дві події, що мають безпосереднє відношення до Евромайдану.

О 12:00 біля посольства України зібралося приблизно 20-30 людей ,
велика кількість журналістів і поліції. Люди прийшли на Акцію солідарності з демонстрантами Києва підтримати народ України.
Відразу ж після початку акції, до посольства приспіли "козаки" (російський аналог "тітушок") з червоними обличчями, в папахах,
камуфляжних костюмах і навіть з нагайками (нагадаю, що днем раніше схожі "козаки" напали на офіс Товариства захисту прав споживачів, де був огранізуван збір допомоги Евромайдануhttp://www.youtube.com/watch?v=rEJe9G1XYTA ).
Учасники акції вшанували пам'ять загиблих на вулиці Грешевского хвилиною мовчання, запалили свічки. "Ряженые", після викрикування антиєвропейських гасел, залишили місце події, а учасники мирно, без бійок і провокацій з боку костюмованих персонажів.

У 14:00 по Бульварному кільцю пройшов Марш на підтримку політв'язнів. Марш зібрав кілька тисяч небайдужих громадян.

На марші звучали добре знайомі українцям гасла "Банду геть", "Зека геть", попередження сучасної російської дійсності "Не буде свободи - буде Майдан", а й зовсім немислеме раніше " Слава Україні! Героям слава!". Також були українські прапори, помічені були євромайданівські стрічки і значки.

Цілком очевидно , що в Росії є люди , які не тільки стежать за подіями в Україні, а й підтримують ідеї, які звучать в дану хвилину в самому центрі української столиці. 
Текст і більше фото від Євгена Фесенка

Немає коментарів:

Дописати коментар