четвер, 3 вересня 2015 р.

Безвідповідальні політичні ігрища – гра з вогнем!


Протистояння під Верховною Радою України, внаслідок яких пролилася кров, Організація Українських Націоналістів розцінює як наслідок безвідповідальності політичних діячів та відсутності повномасштабного діалогу влади і суспільства.

ОУН (б) вважає, що мирна акція протесту переросла в криваву сутичку, під час якої загинули та постраждали люди внаслідок провокації. Була вона спланованою чи випадковою, хто був її організатором, замовником і виконавцем – все це має бути належним чином вивчено, об’єктивно розслідувано і винні – суворо покарані. Політичні сили та державні владоможці мають зробити належні висновки. В умовах російської агресії «розхитування човна» та розгортання «внутрішнього фронту» – ніж в спину нашій державності. Застосування зброї, насильство під час проведення мирних акцій є неприпустимим.
Не демагогія та нажива, а відповідальність має стати ключовим поняттям для органів державної влади, політичних сил, організаторів масових заходів, не дуті рейтинги та теплі посади, а служіння українському суспільству, захист національних інтересів, консолідація народу навколо національної ідеї – категоричним імперативом дії.
Організація Українських Націоналістів (б) висловлює щирі співчуття родинам загиблих 31 серпня і вимагає об’єктивного розслідування подій та справедливого покарання винних.
Не даваймо ворожим силам приводів для провокування та організації в наших містах розпалювання вогнищ «російської осені».

Нам пора для України жить!

Провід ОУН (б)

Немає коментарів:

Дописати коментар