пʼятниця, 8 липня 2016 р.

І знову вода на спекотний фронт від ГО "Схід та Захід єдині"...

7 липня 2016 року ГО "Схід та Захід єдині" відправили на фронт чергову передачу мінеральної води вагою у півтори тонни.

Нещодавно в одному з коментарів до матеріалу про воду наша Вікторія Фетісова ("Ромашка") написала: - Вода вкрай потрібна у цю спеку... Від хлопців дзвінки з проханням про питну воду! Дякуємо, що турбуєтесь за наших ЗАХИСНИКІВ...
Отож координатор організації по західній Україні Василь Конько разом з активістом Олегом Тимошенко організували вчорашню відправку від імені групи на схід. Допоміг нам в цьому, причому вже невперше, Анатолій Семенюк - заступник директора ТОВ "Роса Волині", що у місті Крем’янці на Тернопільщині. За його допомогу у постачанні мінеральною водою бійців на передовій наші волонтери вручили пану Анатолію подяки-грамоти. Отак - то, ми пишаємось своїми благодійниками !


Вода способом експрес-доставки поїхала: одна "палета" на бійців - розвідників УНСОвців, які стримують ворога Луганщині - до речі у підрозділі чимало тернополян в тому числі і Юрій Симчишин, а друга "палета" на незрівнянну "Ромашку" до Лисичанська. Звідти вона разом з іншими волонтерами буде розвозити її по передовій. Хто хоче допомгти нам, завжди будемо раді. Зголошуйтесь ! Передова чекає ! Допоможемо армії разом !


Ігор Крочак, прес-секретар ГО "Схід та Захід єдині"

(фото Василя Конько та Олега Тимошенко)


8 липня 2016 року

Немає коментарів:

Дописати коментар