пʼятниця, 15 липня 2016 р.

Печиво для бійців на передовій від ГО "Схід та Захід єдині"...


Нещодавно 13 липня 2016 року координатор ГО "Схід та Захід єдині" по західній Україні Василь Конько відправив на театр воєнних дій експрес доставкою печиво вагою у одну тонну.
Посприяли нам в цьому підприємець Леонід Євсєєв та його кращий товариш Ігор (прізвище не будемо вказувати). В асортименті печиво: "Марія", "Вівсяне", вафлі "Артек", сушка (манюсінькі бублики) тощо. Печиво відправлено на Лисичанськ на "Ромашку" (Виктори Фетисова) та на Маріуполь до Марії Подибайло. Звідти воно буде розвезено до підрозділів на передових опорних пунктах наших військ. Хлопці завжди просять щось солоденького до чаю, отож виконуємо їхнє прохання.Тепер повідомлення про те, що для діточок з прифронтової зони що будуть відпочивати у "Буковелі" ми продовжуємо збирати кошти на зворотній бік дороги (http://newukraina.blogspot.com/2016/07/blog-post_11.html… .
Подаємо список благодійників що долучились: Іван Баралдін (керівник магазинів побутової техніки «Орбіта» і «Мегалюкс»), Василь Лило (ТОВ Тернопiльбуд), Віктор Жарий (Дніпро), Володимир Бурило («ТеплоСервіс»), ТОВ "Бровар плюс", Михайло Ратушняк (ТОВ "АНТ"), ПП Валерій Євчук, пан Василь з Тернополя (прізвище благодійник просив не вказувати) та ГО «Схід та Захід єдині» !!!».

Дуже вдячні всім благодійникам і доброчинцям ГО "Схід та Захід єдині" що долучились ! Слава українським патріотам !
Хто хоче допомгти нам, завжди будемо раді. Зголошуйтесь ! Передова чекає ! Допоможемо армії разом!

Ігор Крочак, прес-секретар ГО "Схід та Захід єдині"

(фото автора та Василя Конька)


15 липня 2016 року

Немає коментарів:

Дописати коментар