вівторок, 23 грудня 2014 р.

Різдвяне привітання Світового Конґресу Українців

Світовий Конґрес Українців щиро вітає Ієрархів і душпастирів українських Церков, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради України, українських воїнів, а також усіх українців в Україні та в діаспорі з одним із найбільших християнських свят - Різдвом Христовим!


Віра у Бога століттями гуртувала наш народ, нагадувала про обов’язок жити за його заповідями та принципами християнської моралі, а також у різні часи нашої історії надихала впевненістю в перемогу добра і справедливості.

У цей день ми традиційно збираємося в родинному колі, щоб разом уславити Господа, подякувати Йому за дари та попросити ласки для себе і своїх родин.

Сьогодні думки всього світового українства спрямовані до України, чий народ боронить незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та стоїть на передовій лінії в захисті загальнолюдських цінностей.

Тож у ці тяжкі для України часи згадаймо всіх, хто в боротьбі за вищі ідеали поклав своє життя на жертівник свободи.
Відкриймо наші серця до потреб наших братів і сестер та помолімось до Всевишнього Бога,  щоб наша духовна Батьківщина якнайшвидше звільнила свої землі від чужоземної агресії та розвивалася як українська, демократична, європейська держава.

Бажаємо Вам миру, злагоди і міцного здоров’я на довгі роки!

Христос родився!                               Славімо його!

СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ

Евген Чолій
Президент

Немає коментарів:

Дописати коментар