середа, 23 квітня 2014 р.

Маємо зупинити російських окупантів!


Ситуація на Сході України досягла критичної межі. Стає зрозумілим, що дипломатія є безсилою і на зміну їй мають прийти більш рішучі методи.

Організація Українських Націоналістів наголошує, що антидержавні провокації в Донбасі і на Харківщині організовані особисто президентом Росії Володимиром Путіним і проводяться під наглядом російських агентів, професійних убивць, які вже продемонстрували свої «вміння» в Чечні, Грузії, а в березні цього року – в Криму.


Тільки контр-терористична операція, яку почало керівництво держави, може покласти край нахабству і безкарності російських окупантів та захистити мирне населення від безчинств агресорів та проплачених провокаторів. Ніякі перемовини з терористами, ніякий діалог з окупантами, ніякі обіцянки «референдуму» не дадуть результату, адже мета Кремля – взяти під контроль всю Україну, відєднавши від неї спочатку Схід, куди планується повернути московську маріонетку Януковича, а потім, за допомогою російських спецназівців, вчинити переворот у Києві.

Відлік пішов на години. Лише об’єднання зусиль армії, народу, влади можуть зупинити російських окупантів. Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає українців та владу спільно взятися за протидію терористам, створювати загони народного ополчення. Силовиків і мешканців Сходу закликаємо підтримувати одне одного, а українському війську бажаємо сміливості та сили духу.

ОУН (б) також закликає країни ЄС, США, Канаду, весь цивілізований світ вдатися до більш радикальних кроків, закликає ввести в Україну миротворчий контингент, а також повністю ізолювати Росію в економічному плані. Інакше кремлівського агресора буде важко зупинити. Неофашистський режим Путіна кинув виклик всьому цивілізованому світу. Ми вітаємо рішення Німеччини поставляти газ в Україну реверсним способом, що дозволить зменшити залежність від російських енергоносіїв та допоможе запобігти поглибленню економічної кризи.

Зараз на кону – наша незалежність, наше майбутнє, наша територіальна цілісність, тому українці Сходу, Заходу, українці за кордоном, весь світ мають згуртуватися проти загрози й діяти рішучими методами проти російських терористів. Адже іншого шляху у нас немає.

Ми на своїй землі! Ми переможемо!

17-го квітня 2014

Немає коментарів:

Дописати коментар