понеділок, 27 січня 2014 р.

Звернення Всеукраїнської конференції Євромайданів до олігархів і власників великого бізнесу в Україні

Звертаємося до всіх, хто має великий системний бізнес в Україні, впливає на засоби масової інформації та політичні сили.

Шановні!
Ми з вами – у одному човні, який називається Україною. У нас багато відмінностей – різні статки, інтереси, громадянство.
Але є і дещо спільне.

Ми з вами однаково не хочемо, щоб українська земля горіла у нас під ногами – чи страхом арешту або викрадення, а чи палаючими шинами на київській вулиці Грушевського.
Ми поважаємо законно набуте право приватної власності, у тому числі і вашої та пов’язаних із вами осіб. Але мусимо попередити, що війна, яку українська влада розв’язала проти власного народу має дужа сумні перспективи саме для ваших активів розташованих в Україні.
Влада пролила кров українців, і відповідь не забарилася. Але силовий сценарій легше почати ніж завершити. Національна революція може перейти у фазу соціальних заворушень, і тоді ваші статки, майно і корпоративні права можуть опинитися у великій небезпеці.
Ми знаємо, що багато хто з вас має безпосередній вплив на народних депутатів України. Закликаємо використати свій вплив для того, щоб вони голосуванням у Верховній раді знизили градус протистояння – відмінили антиконституційні закони, відставили уряд, оголосили амністію цивільним протестантам і притягли до відповідальності силовиків-злочинців та авторів злочинних наказів.
Ми наполягаємо на тому, що єдиний шлях вирішення конфлікту – відставка Президента, Верховної ради та дострокові вибори за прозорою демократичною процедурою. Але ці перші кроки дозволять зберегти життя і здоров’я українців, припинити силове протистояння і перейти у фазу повноцінного переговорного процесу для мирного вирішення конфлікту.
Ми знаємо, що дехто з вас фінансує протизаконні акції влади – проплачені майдани, озброєних бандитів, терористичні угрупування, премії катам у погонах. Хочемо попередити: підтримка злочинів влади – це теж злочин. Якщо ви не припините цю протизаконну практику, то будете відповідати перед українським народом не тільки як громадяни, а як власники бізнесових активів на території України.

Сподіваємося, що стратегічне мислення, яке характерне для власників та керівників масштабного бізнесу підкаже вам правильний вихід з цієї складної ситуації.

Немає коментарів:

Дописати коментар