вівторок, 26 січня 2016 р.

Новини від групи «Схід та Захід єдині». Консервація для фронту…
21 січня 2016 року західно-український загал групи «Схід та Захід єдині» з Василем Конько на чолі продовжив підготовку зі збору гуманітарної допомоги для наших воїнів у зоні військового протистояння на сході України.

Відомий на Тернопіллі господарник, громадський та політичний діяч Михайло Апостол посприяв нашій волонтерській групі «Схід та Захід єдині» в рамках програми «Добро людям» у тому що на цей раз на фронт під час чергового рейду ми доставимо аж більше 2000 тис. банок консервованої квашеної капусти. Хлопцям на передовій такий продукт дуже до вподоби, ще б пак, по перше банка сама по собі не є великою, можна покласти в тактичний наплічник, по друге добре годиться для приготування смачного «Запоржського Капусняку». Зважаючи на те що ми завжди додаємо і нашу славнозвісну  «Тушонку Козацьку» що виготовляють хлопці з Володею Каніщевим у Шумську. Це з картоплею та іншими овочами від тернополян готовий  комплект для запорожської кухні на фронті.

Помагали нашому координатору по заходу України Василю Коньку завантажити такий великий обєм і потім відвезти на наш склад у Озерну до Ярослава Брилінського, Микола Більчук та бійці батальйону «Тернопіль», з якими у нас дуже дружні стосунки. На фронті і Василь Конько, і я часто в них буваємо в пункті їх постійної дислокації. Тепер ті хто перебуває дома на ротації, допомагають групі вантажитись. А скоро, це все разом з іншими вантажами поїде до передової. Таке то, фронтове братство волонтерів і бійців.

Ігор Крочак, прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині»

(фото Василя Конька)


26 січня 2016 року

Немає коментарів:

Дописати коментар