вівторок, 19 січня 2016 р.

Акції Twitter зменшилися на 7,51%

Акції Twitter під час торгів 19 січня зменшилися до рекордного мінімуму.
Станом на 21.10 вартість однієї акції компанії знизилась на 7,51% до 16,65 дол.
8 січня акції Twitter під час торгів впали до мінімуму з 2013 року, коли компанія вийшла на IPO. Вартість однієї акції компанії впала на 1,7%, до 19,92 дол.

Нагадаємо, 19 січня в роботі соціальної мережі Twitter на комп’ютерах і мобільних пристроях в Європі, Африці, Північній Америці і на Близькому Сході стався збій. Керівництво Twitter пояснило перебої в роботі соціальної мережі «зміною внутрішнього коду», передає Reuters. 
«Ми повернули зміни, які викликали проблему», - йдеться в повідомленні соцмережі.

Проблеми із заходом в Twitter почалися у користувачів в країнах Європи приблизно в 11:20 мск вівторка, 19 січня. Користувачі почали отримувати на свої гаджети сповіщення про неможливість завантажити Twitter. Про перебоях повідомили користувачі з Європи, Близького Сходу та Африки. Надалі збої поширилися в США і Канаді.

Спорадичні перебої тривали до 17:00 мск. Однак і після 20:45 у деяких користувачів як і раніше виникали проблеми з доступом до сервісу. Тоді Twitter розповсюдив повідомлення, в якому говорилося: «Ми знаємо про проблему і працюємо над її усуненням». Через 15 хвилин компанія оголосила про те, що проблема вирішена. 
Однак і тоді деякі користувачі скаржилися на неможливість скористатися соцмережею. Якщо одні функції Twitter працювали нормально, то інші діяли з перебоями.

Нагадаємо, що вчора частина україномовного сегменту відмовилась користуватись цілий день сервісом на заклик користувача   в знак протесту проти блокувань україномовних обліковок на вимогу російських ботогруп

Немає коментарів:

Дописати коментар