вівторок, 19 січня 2016 р.

Олег Ущенко: Як "ділити" гроші на кіно?

коли чую, що держава виділила 264 лями гриваків на розвиток українського кіно, то в голові плодиться різний низькопробний сюр в стилі сучасних расєйских серіалів, які невгамовно крутить рідне гівнобачення.
приміром, є красуня-важкохвора, яку мож вилікувати, але обстановка дуже напружена, бо за сюжетом один сердобольний багач привозить їй найдорожчу косметику, з надією, що так вона буде краще виглядати.


інший багач проплачує страви з найдорожчих рестів світу, які привозять чартерниси рейсами літаки, третій багатий залицяльник обладнав кімнату, в якій лежить хвора, ІМАХ-кінотеатром.

але хвора з серії у серію стогне, матюкається, плюється. бо її qrwa болить!
- вони, що махнуті? - плюються глядачі. але дивляться, бо заінтриговані - не можуть зрозуміти, чому жоден мудрагелик не додумався привезти нормальних лікарів, щоби поставили правильний діагноз і нарешті почали лікувати?
не розуміють, що поки вони то дрантя дивляться, продюсери розтягуватимуть дурнуватий сюжет до безкінеччя... те саме з українським кіно.
на якого милого тих 264 ляма гривень, якщо не має кіногалузі? щоби зробити з десяток фільмів, на які ніхто не піде дивитися?
що таке нещасних 264 лями гривень, яких безжально зжере інфляція, на тлі відсутності інвестиційного клімату для кіновиробників, інвесторів та не мають стимулів розповсюджувати своє кіно ні кінопрокатники, ні власники кінотеатрів?
єдине логічне, що мож зробити з тими лямами у нинішніх умовах, то закупити пару ешеленів сємушек, висипати кагатом біля будинку кіно або верховної ради, зібрати всіх-всіх кінематогрфістів, депутатів та чиновників і хай сука лузають, поки не подавляться або придумають шось конструктивне.
П.С. найпростіший варіянт 
smile смайлик

 : замість порятунку українського кіно, вибираємо 264 проекти, в якмх впевнені автори, і хай кожен отримає по ляму на розкручування. цей лям вважатиметься інвестицією держави у проект, який потім буде тре повернути. і хай переможе сильніший. які ще варванти? а кінотеатри тре простимулбвати показувати вітчизняні продукти...

1 коментар:

  1. вчора о 9.20 зателефонували з однієї телепередачі і запропонували по скайпу порозмовляти про сучасне українське кіно... я порадив, що розмовляти не має про що, бо якісних продуктів не має. а суперечки, хоч і жорсткі, але ситуативні: ті, що мають доступ до кіно-грошей, намагаються мочити всіх підряд. і логічно. де, ще можна отримати гроші, використати їх на свій розсуд і за це не понести жодної відповідальності?.. (комунізм таки існує!!!) але про це розмовляти не хотілося. запропонував - про шляхи розвитку української кіногалузі, порадив долучити ще одного продюсера. відповіли, що порадяться і через пів години зателефонують... минуло більше доби. тиша. чи то людям так по-барабану наша кіногалузь? чи може підлий кричко таємним наказом змінив облік часу в києві... переживаю за киян - місця собі не можу знайти... ))

    ВідповістиВидалити