пʼятниця, 29 січня 2016 р.

Перед стартом. Останні акорди підготовки 23 рейду групи «Схід та Захід єдині»

Вчора 28 січня і сьогодні в історичний день бою під Крутами  тернопільський загал волонтерської групи під керівництвом Василя Конька завершує підготовку нашого 23-го рейду присвяченого памяті Героїв Крут.

Рейд пройде по передовим опорним пунктам наших військ, а саме: Пісках, Опитному, Водяному, Станиці Луганській і інших на лінії розмежування військового протистояння на сході України. Вага вантажу як завжди поза  25  тонн (детальний опис вантажів та точну вагу буде подано згодом). У переліку: харчі, овочі, зимове спорядження, пічки «буржуйки», військова форма і багато іншого. Стартуємо завтра (читайте анонс  http://newukraina.blogspot.com/2016/01/23.html#more ). Дуже велика подяка усім благодійникам та доброчинцям що долучились. А у четвер 28-го січня нам дуже помогла Надія Бялик  ( магазин-ательє «Турист» що у Тернополі ) у неї ми придбали багато такого що потрібно бійцям на фронті: теплі шапки (флісові і шерстяні), непромокні костюми та дощовики (мисливського зразка, але незгірші ніж натівські тактичні, також західного виробництва), військова форма, теплі устілки до тактичного взуття, і багато іншого.


Причому пані Надія допомагає нам неодноразово, завжди йде назустріч перед нашими рейдами у придбанні. Вона як інші наші благодійники розуміє що все це для фронту та передової, що волонтери у важкий фінансовий час тягнуться як можуть. Тому в оплаті зі скидками завжди єде назустріч. Ми дуже високо цінуємо таку людяність патріотів, і бійці також, тому від них і від нас велике спасибі за це. Усім хто хоче допомагати нам ми завжди будемо раді. Видозміни у реформуванні постачання підрозділів та частин державою, ще не набрали тих обертів які б хотілось, особливо на передовій. Тому до нас завжди можна зголоситись з пропозиціями допомоги написавши в особисті контакти на фейсбуці на сторінку групи «Схід та Захід єдині». Чи сторінки Василя Конька, Едуарда Хатмулліна, Ігоря Крочака. Передова чекає Вашої і нашої допомоги, поможемо армії разом !


Ігор Крочак, прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині»

(фото автора)29 січня 2016 року 

Немає коментарів:

Дописати коментар