четвер, 15 січня 2015 р.

Експертне обговорення екологічної політики

В рамках проекту «Розбудова екологічної демократії в Україні», що координується Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА­86» і фінансується Європейською комісією 16 січня 2015 року в Тернополі відбудеться  експертне регіональне обговорення аналітичної доповіді,  присвяченої результатам проведення громадської оцінки національної екологічної політики в Україні за 2013 рік. В обговореннях братимуть участь  представники восьми областей України, а саме: з Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської і Хмельницької.

Моніторинг та оцінка екологічної політики держави є важливим інструментом діяльності громадянського суспільства, що дає змогу вплинути на державні та регіональні рішення. Даний документ включатиме висновки експертів з усіх регіонів щодо виконання державою базового документа екологічної політики України – Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки (далі – НПД).

Регіональне обговорення «Захід» відбудеться 16 січня 2015 року за адресою:              м. Тернопіль, Атріум, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7, конференцзал.

Галина Проців - регіональний координатор обговорення громадської  екологічної політики, голова Ради Екологічного клубу «Край», член Координаційної Ради Міжнародної асоціації охоронців річки Дністер «Eco-Tiras».

Контакти координатора: kraygala@ukr.com; 0975332029. 

Немає коментарів:

Дописати коментар