вівторок, 9 серпня 2016 р.

Представництвом ООН в Україні в Тернополі проведено консультацію з приводу цілей сталого розвитку...У Тернополі 9 серпня 2016 року Представництвом ООН в Україні при сприянні Тернопільської облдержадміністрації проведено консультацію з приводу цілей сталого розвитку.
Вітальне слово виголосили Галина Воляник директор департаменту економічного розвитку ТОДА та голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфред Профазі. Ведення консультації провадила асистент з питань публічної інформації Представництва ООН в Україні Тамара Береш.
На захід запрошені були представники громадських організацій, депутати різних рівнів, науковці, громадські активісти, журналісти. У роботі заходу консультації взяли участь і представники ГО "Схід та Захід єдині" Василь Конько та Ігор Крочак.

Тематика питань яка розглядались це та що повязана з 17-ти цілями сталого розвитку в Україні до 2030-го року. Аналогічні консультації проведено вже у багатьох інших обласних центрах України (Суми, Житомир, Дніпро і інші тощо). За підсумками консультацій буде опрацьована загальнонаціональна доповідь.

Ігор Крочак

(фото автора)


9 серпня 2016 року

Немає коментарів:

Дописати коментар