понеділок, 24 листопада 2014 р.

Польсько-Український Форум Партнерства в Тернополі

Чергова зустріч Польсько - Українського Форуму Партнерства «Європейська дорога України та  польський досвід"  відбудеться 9 грудня у Тернополі. Партнерами заходу виступили Генеральне консульство Республіки Польща в Україні в Луцьку спільно з Інформаційним центром "Майдан Моніторинг".
Програмою заходу передбачено відкрита лекція відомого польського політика Павла Залєвського "Український шлях до ЄС і чи допоможе цьому польський досвід" та круглий стіл за участю польських експертів та представників тернопільського бізнесу, неурядових організацій, представників влади та навчальних закладів, журналісти. У Форумі з польського боку візьмуть участь  один з засновників польської "Солідарності" Збігнєв Буяк,  консул Генерального консульства Республіки Польща в Україні в Луцьку Кшиштоф Савіцкі, віце-президент Центру східних досліджень Адам Ебергардт, секретар Форуму Павел Тщцінський.

***
Довідково:
Павел Ксавері Залевський - Польський політик, депутат Європейського парламенту від партії Громадянська платформа (2009-2014), член Європейської народної партії, віце-голова Комітету з міжнародної торгівлі ЄП, заступник у Комітеті із закордонних справ ЄП. Депутат Сейму I, V і VI скликання, голова Комітету із закордонних справ Республіки Польща V скликання, ініціатор і перший голова польсько-української міжпарламентської групи у Сеймі І каденції. Від 1 квітня 2011 р. координатор міжнародної співпраці у Консультаційній раді при Міністерстві аграрної політики України.

Немає коментарів:

Дописати коментар