четвер, 23 липня 2015 р.

Продовження рейдової роботи волонтерської групи "Схід та Захід єдині"
Впродовж 21-22 липня 2015 року екіпажі волонтерської групи громадської організації "Схід та Захід єдині" здійснювали планову рейдову роботу по передовій конфігурації на бойових позиціях наших військ.
На відмінно у екіпажі 22 липня зпрацювали "Ед" з Констянтинівки і Володимир "Безбашенний". Хлопці при передачі волонтерської допомоги у героїчних українських Пісках знову потрапили під ворожий обстріл. Явно наш автомобіль "бусик Балу" вже відомий противнику і його "чекають", так по місцю на блок-пості "Большой папа" після їхнього від'їзду саме туди де було авто попав крупнокаліберний артилерійський снаряд, наші побратими усі живі. Загалом за той день хлопці пройшли маршрут у 670 кілометрів.
 Побували у таких населених пунктах: Новоайдар, Трьохізбенка, Кримське, Щастя, Станиця Луганська. Предачі тих днів: мінеральна вода, фірмова "Тушонка Козацька", домашні закрутки, свіжі овочі, форма літня військова, взуття тактичне, ліхтарі тактичні, рукавиці бойові тактичні. На 47-му блок-пості наші актавісти відвідали тернополян що на ньому служать. На прапорі групи "Схід та Захід єдині" розписались представники усіх підрозділів у яких побували волонтери, а саме: 5-го окремого повітряно-десантного батальйону, батальону "Айдар", 92-ї бригади, 15-го гірсько-піхотного батальйону, спеціального загону "Гарпун" ну і звичайно наші побратими ще з часів Дебальцевого з 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної Туркестансько-Закарпатської двічі Червонопрапорної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Усім нашим симпатикам, помічникам та благодійникам вони передали велике солдатське спасибі за небайдужість і підримку, та вітання.

Для усіх тих хто хоче допомогти волонтерській групі «Схід та Захід єдині» подаю наші реквізити для перерахунку коштів: громадська організація "СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ" .47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул Волинська 4
р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ "Укрінбанк".

Детальніше про рейди, і допомогу частинам читайте на нашій сторінці https://www.facebook.com/profile.php?id=100009348268812 і у інших українських ЗМІ.

Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації "Схід та Захід єдині" із співпраці з засобами масової інформації.


23 липня 2015 року

Немає коментарів:

Дописати коментар