пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Дискримінація обмежує. Протидій!

У вівторок, 24 березня, о 16:00 у Білій вітальні Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6) відбудеться інтерактивна презентація інформаційно-просвітницької кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!».

Під час презентації відвідувачі зможуть відчути, як живеться в Україні різним соціально уразливим групам. А також, дізнатись, що таке дискримінація і чому вона стосується кожного, як захистити себе, друзів чи родичів, якщо вони зіштовхнулись із обмеженням своїх прав, неформально поспілкуватись із експертами, а також людьми, що вже відстояли своє право на рівність.
До участі запрошуються представники та представниці громадських організацій, ЗМІ, волонтерських ініціатив, студентська спільнота та усі молоді духом люди. За додатковою інформацією просимо звертатись до Юлії Милої (050 515 07 44,ym@humanrights.org.ua).
Організатори заходу: Коаліція з протидії дискримінації в Україні та Центр інформації про права людини за підтримки Pact, Inc. в Україні, МФ «Відродження» та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Захід відбувається в рамках ХІІ Міжнародного фестивалю Docudays UA.

Немає коментарів:

Дописати коментар