пʼятниця, 27 лютого 2015 р.

Репортаж з Попасної

Сьогодні 27 лютого 2015 року волонтерська група "Схід і Захід разом" Хатмулін Едуард, Конько Василь, Крочак Ігор здійснила гуманітарний рейс у місто Попасну, яку останнім часом дуже багато обстрілюють. Причому, за моїми спостереженнями, у самому місті немає наших військ. Вони знаходяться на підступах до нього, а обстріли свідчать про те що противник старається таким чином дезорганізувати населення яке знаходиться в найближчій прифронтовій зоні наших підрозділів. Неспокійний тил не веде до хорошої оборони.
Отож, розвантаживши у наших бійців у зведеному загоні УМВС по Тернопільській області під керуванням Ігоря Кучера, допомогу ми поїхали у один з районів щоби роздати людям харчову допомогу, надлишок якої солдати не встигають готувати. "Краще людям роздати, вони ж наші громадяни"- наголошували бійці. До речі, Едуард Хатмуллін і Василь Конько, окрім того, купили в Константинівці чимало хліба, оскільки у Попасній хлібокомбінат розбитий ворогом. Ми спілкувались з тимчасово виконуючим обов'язки керівника підприємства Денисом Шульгою. Він зараз з колективом займається спробою відновлення роботи заводу. Взагалі обстрілювати хлібозавод це варварство. В Другу світову його також зруйнували. Все це він сказав на камеру телканалу ІНТЕР. Знімальна група Станіслава Кухарчука і Олександра Данілова працювала сьогодні разом з нами. Можна тільки уявити собі як було важко Василеві Конько стримувати емоції. Адже роздавав допомогу він, а ми лише допомагали. Люди збідовані і згорьовані.
Підходили і дякували за ту дещицю допомоги тернополянам, і усім хто до неї долучився. У центрі міста її деколи роздають, а в тому районі, де ми були, це вперше за 7 місяців. Місто звичайно сильно постраждало від обстрілів противника і райвідділ міліції , і хлібокомбінат та житлові будинки. На вїзді в місто побита артилерією автомобільна техніка. Група "Схід і Захід разом" продовжує кожноденну важку волонтерську роботу. Чекайте наступних репортажів. Ігор Крочак, військовий історик і волонтер (фото автора)

2 коментарі:

  1. http://www.gazeta-misto.te.ua/news/volonterska-hrupa-shid-i-zahid-razom-z-ternopolya-zdijsnyla-humanitarnyj-rejs-u-misto-popasnu/?_utl_t=fb

    ВідповістиВидалити
  2. http://newukraina.blogspot.com/2015/02/blog-post_37.html

    ВідповістиВидалити