пʼятниця, 24 квітня 2015 р.

Дискримінація обмежує. Протидій!

У суботу, 25 квітня, о 14:45 на Софійській площі у Києві відбудеться презентація інформаційно-просвітницької кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!» в рамках Фестивалю соціальних інновацій Ucrazyans.

Завдання організаторів Фестивалю – інтернет-видання Platfor.ma за підтримки міжнародної організації Pact Inc – зібрати разом тих представників громадянського суспільства, які своїми світлими ідеями дійсно рухають Україну вперед, та розповісти про них. Адже саме такі проекти роблять свої маленькі справи, що в підсумку покращують життя величезної країни: вигадують, як переробити пластик на корисні речі, шукають загублені велосипеди, їздять в Східну Україну з культурними місіями, допомагають переселенцям і знімають фільми про захист прав людини. …Або через нестандартні, креативні форми відкривають іншим очі на проблему дискримінації і вчать із нею боротися.
«Ідея нашої антидискримінаційної кампанії доволі проста. Побачити проблему – це наполовину її вирішити. Тож ми розказуємо, що таке дискримінація і чому вона стосується саме вас. Приходьте!» - зазначає Назарій Боярський, співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні.
Під час презентації відвідувачі зможуть дізнатись, що таке дискримінація і як вона проявляється, як захистити себе, друзів чи родичів, якщо вони зіштовхнулись із обмеженням своїх прав. А можливо – і самим долучитись до реалізації кампанії в Україні!
Презентацію проводять Коаліція з протидії дискримінації в Україні та Центр інформації про права людини за підтримки МФ «Відродження» та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
За додатковою інформацією просимо звертатись до Юлії Милої (050 515 07 44, ym@humanrights.org.ua).

До зустрічі на Софійській площі!

Немає коментарів:

Дописати коментар